warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

 Відділ базової загальної середньої освіти.

Відділ базової середньої освіти розпочав свою роботу у 2013 році як структурний підрозділ КМАТ імені Сержа Лифаря та став невід’ємною ланкою системи безперервного хореографічного навчання, яку втілює наш навчальний заклад.

Необхідність створення відділу була обумовлена десятирічною на той час практикою діяльності КМАТ імені Сержа Лифаря, яка довела, що покращення професійної підготовки в хореографічній школі не можливе без гармонізації навчально-виховного процесу шляхом поєднання позашкільного та шкільного освітніх циклів. Поєднання викладання предметів загальноосвітнього циклу із предметами початкової спеціалізованої хореографічної освіти відкрило можливості для надання більш якісного рівня професійної підготовки і забезпечило організацію раціонального режиму навчання і відпочинку учнів хореографічної школи.

Комплекс предметів, за якими навчаються учні відділу базової середньої освіти, враховує забезпечення державного стандарту, а також специфіку майбутньої професійної хореографічної спрямованості.

Практика освітньої діяльності  відділу показала зацікавленість дітей та батьків  — мешканців Києва у навчанні саме в такому навчально-виховному комплексі. Невеликі за своєю кількістю учнів класи дають можливість для більш якісного навчання, під час якого можна приділити увагу кожній дитині і донести навчальний матеріал. А результати щорічної вступної компанії показують значний процент вступу на вищу освіту випускників відділу базової середньої освіти та кращі результати вступних іспитів із загальноосвітніх предметів, що, безперечно, відкриває для них перспективи для продовження освіти на більш високому рівні та оволодіння майбутньою хореографічною професією.

Завідувач відділу: Яна Іванівна Безугла – закінчила у 1994 р. Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю: французька та німецька мови.

З 1994 до 2003 рік працювала вчителем французької мови у СЗШ № 17 м. Горлівки. З 2003 до 2004 р. обіймала посаду заступника директора з виховної роботи.

У 2004 р. переїхала до м. Києва та почала працювати в КМУАТ імені Сержа Лифаря викладачем французької мови.

У 2009 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Хореографія» та кваліфікацію мистецтвознавця у ВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет «Харків» на Київському факультеті хореографії.

З 2013 р. очолила відділ базової середньої освіти Хореографічної школи педагогічної практики у КМАТ імені Сержа Лифаря.

 

Педагоги відділу:

Безугла Яна Іванівна — Французька мова. Спеціаліст вищої категорії, викладач- методист.

Гайдамаченко Валерія Володимирівна — Географія, англійська. Спеціаліст вищої категорії.

Говорченко Сергій Михайлович — Інформатика. Спеціаліст.

Іванюта Вікторія Володимирівна — Фізика. Спеціаліст вищої категорії.

Кононець Ольга Андріївна — Математика. Спеціаліст вищої категорії.

Кусмарцева Тетяна Миколаївна — Зарубіжна література. Старший вчитель.

Муравська Ганна Олексіївна — Практичний психолог, основи психологічної культури. Психолог другої категорії. Спеціаліст вищої категорії.

Овчаренко Євген Владиславович — Фізкультура. Спеціаліст другої категорії.

Сіра Катерина Георгіївна — Хімія Довкілля, здоров’я і добробут, біологія, основи здоров’я. Спеціаліст вищої категорії, викладач- методист.

Солоненко Тетяна Євгенівна — Історія, мистецтво. Спеціаліст вищої категорії.

Тодорова Вікторія Юріївна — Труди, правознавство. Спеціаліст вищої категорії.

Троненко Юлія Андріївна — Українська мова, українська література. Спеціаліст вищої категорії.

Шевченко Ганна Вікторівна — Французька мова, українська мова, українська література. Спеціаліст вищої категорії.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

загальноосвітнього циклу  

ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ШКОЛИ

структурного підрозділу

Коледжу хореографічного мистецтва

«Київська муніципальна академія танцю

імені Сержа Лифаря»

для 5-9-х класів

на 2020-2021 навчальний рік

loading
×