warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

 Відділ базової загальної середньої освіти.

Відділ базової загальної середньої освіти розпочав свою роботу у 2013 році як структурний підрозділ КМАТ імені Сержа Лифаря та став невід’ємною ланкою системи безперервного хореографічного навчання, яку втілює наш навчальний заклад.

Необхідність створення відділу була обумовлена десятирічною на той час практикою діяльності КМАТ імені Сержа Лифаря, яка довела, що покращення професійної підготовки в хореографічній школі не можливе без гармонізації навчально-виховного процесу шляхом поєднання позашкільного та шкільного освітніх циклів. Поєднання викладання предметів загальноосвітнього циклу із предметами початкової спеціалізованої хореографічної освіти відкрило можливості для надання більш якісного рівня професійної підготовки і забезпечило організацію раціонального режиму навчання і відпочинку учнів хореографічної школи.

Комплекс предметів, за якими навчаються учні відділу базової загальної середньої освіти, враховує забезпечення державного стандарту, а також специфіку майбутньої професійної хореографічної спрямованості. Навчальні плани відділу щорічно оновлюються та затверджуються у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА відповідно до вимог чинного законодавства у сфері базової загальної середньої освіти та інструктивних листів Міністерства освіти і науки України щодо структури навчального року та навчальних планів загальноосвітніх закладів.

Трирічна практика освітньої діяльності  відділу показала зацікавленість дітей та батьків  — мешканців Києва у навчанні саме в такому навчально-виховному комплексі. Невеликі за своєю кількістю учнів класи дають можливість для більш якісного навчання, під час якого можна приділити увагу кожній дитині і донести навчальний матеріал. А результати щорічної вступної компанії показують значний процент вступу на вищу освіту випускників відділу базової загальної середньої освіти та кращі результати вступних іспитів із загальноосвітніх предметів, що, безперечно, відкриває для них перспективи для продовження освіти на більш високому рівні та оволодіння майбутньою хореографічною професією.

Завідувач відділу: Яна Іванівна Безугла – закінчила у 1994 р. Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю: французька та німецька мови.

З 1994 до 2003 рік працювала вчителем французької мови у СЗШ № 17 м. Горлівки. З 2003 до 2004 р. обіймала посаду заступника директора з виховної роботи.

У 2004 р. переїхала до м. Києва та почала працювати в КМУАТ імені Сержа Лифаря викладачем французької мови.

У 2009 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Хореографія» та кваліфікацію мистецтвознавця у ВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет «Харків» на Київському факультеті хореографії.

З 2013 р. очолила відділ базової загальної середньої освіти Хореографічної школи педагогічної практики у КМАТ імені Сержа Лифаря.

 

Педагоги відділу:

Кононець Ольга Андріївна – математика

Сіра Катерина Гергіївна – хімія, основи здоров’я, біологія

Грабінська Наталія Володимирівна – біологія

Безугла Яна Іванівна – французька мова

Муравська Ганна Олексіївна – основи психологічної культури

Іванюта Вікторія Володимирівна – фізика, природознавство

Тодорова Вікторія Юріївна – трудове навчання, правознавство

Шевченко Ганна Вікторівна – українська мова та література, французька мова

Кусмарцева Тетяна Миколаївна – зарубіжна та російська мови

Халаш Андрій Раймондович – музичне мистецтво, художня культура

Гайдамаченко Валерія Володимирівна – географія

Неділько Валентина Василівна — історія України

Дроботько Надія Олегівна – образотворче мистецтво

Шовкопляс Анна Русланівна — англійська мова

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

загальноосвітнього циклу  

ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ШКОЛИ

структурного підрозділу

Коледжу хореографічного мистецтва

«Київська муніципальна академія танцю

імені Сержа Лифаря»

для 5-9-х класів

на 2020-2021 навчальний рік

РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 

ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ШКОЛИ

структурного підрозділу

Коледжу хореографічного мистецтва

«Київська муніципальна академія танцю

імені Сержа Лифаря»

загальноосвітній цикл

для 5-9-х класів

на 2020-2021 навчальний рік

loading
×