warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Вступні випробування

 

Список вступників, рекомендованих до зарахування

до 1-го класу підготовчого відділення

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

  1. Аджеігбе Давід
  2. Адоєвцев Іларіон
  3. Басюк Божена
  4. Биковський Вадим
  5. Владимирова Евеліна
  6. Желєзнова Поліна
  7. Завгородня Галина
  8. Кириченко Марія
  9. Кисіль Маргарита
  10. Корчева Анастасія
  11. Кошева Юлія
  12. Лапшина Євгенія
  13. Левицька Єсфірь
  14. Мороз Ксенія
  15. Музика Марина
  16. Мухомор Єлизавета
  17. Нехайчик Ярослав
  18. Ногань Вероніка
  19. Родньонок Єсенія
  20. Рощенко Кіра
  21. Сергеева Євангеліна
  22. Сергеева Софія
  23. Силенко Святослав
  24. Спічек Василина
  25. Талпалар Іван
  26. Токовенко Софія
  27. Троцько Софія
  28. Чеботарьова Марія
  29. Шевченко Вероніка
 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Батьківські збори для 1-го класу

підготовчого відділення

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

відбудуться 4 вересня 2019 року о 18:00

в аудиторії 312!

 

Список вступників, рекомендованих до зарахування

до 2-го класу підготовчого відділення

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

  1. Гуменюк Вероніка
  2. Кравець Софія
  3. Малахова Жанна
  4. Махинич Богдан
  5. Станіславська Дар’я
  6. Федоренко Анна

Список вступників, рекомендованих до зарахування

до 3-го класу підготовчого відділення

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

  1. Вчорашній Іван
  2. Жирлицька Анна

 

Список вступників, рекомендованих до зарахування

до 4-го класу підготовчого відділення

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

  1. Басенко Марія
  2. Бубнова Евеліна
  3. Гуменюк Вікторія
  4. Залуцька Анастасія
  5. Тернова Ростислава

 

До уваги батьків учнів, які рекомендовані до зарахування до 2-4 класів!

Інформацію стосовно батьківських зборів повідомить викладач класу в телефонному режимі.

 

Список вступників, рекомендованих до зарахування до 5-9 класів

Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря

  1. Вчорашня Анастасія (5клас, класична хореографія)
  2. Захарченко Кирило (5клас, класична хореографія)
  3. Козенко Анастасія Крістіна (5клас, класична хореографія)
  4. Навроцька Дарина (5клас, народна хореографія)
  5. Рясенко Аревік-Марія (5клас, народна хореографія)
  6. Сидорчук Єва (5клас, народна хореографія)
  7. Ферлей Анна (6клас, народна хореографія)
  8. Неділько Єва (8клас, класична хореографія)
  9. Мордасов Іван (8клас, класична хореографія)
  10. Гурська Наталія (9клас, класична хореографія)

 

Умови конкурсу творчих та фізичних здібностей для конкурсного відбору учнів на навчання у п’ятих-дев’ятих класах Хореографічної школи педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Зміни до ПОЛОЖЕННЯ про Хореографічну школу педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

loading
×