warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Вступні випробування

Цього року Хореографічна школа запроваджує попередню електронну реєстрацію вступників до 5-9 класів класичного та народного відділень. 
Електронна анкета заповнюється до 15 червня 2020 року
за посиланням:

>>АНКЕТА<<

В день перегляду необхідно донести документи (медичну довідку, свідоцтво про народження: оригінал та ксерокопія, 3 фото вступника). Перелік необхідних документів та форма медичної довідки детально розписані в Умовах конкурсного відбору, з якими можна ознайомитись нижче в цьому розділі. 
Дата та час проведення конкурсного відбору будуть опубліковані на нашому сайті та на нашій сторінці у Facebook.
Одним з критеріїв конкурсного відбору є творчі здібності дитини (музикальність, танцювальність, артистизм), які демонструються під час виконання невеликого танцювального етюду (до 1 хвилини). Наголошуємо на тому, що це не сценічний номер. Немає потреби спеціально створювати хореографічну мініатюру, а особливо зараз, коли всі перебувають в умовах карантину. Вступник може виконати танцювальну комбінацію уроку, фрагмент існуючого сценічного номеру, створити номер самостійно або продемонструвати імпровізацію.

Умови конкурсу творчих та фізичних здібностей для конкурсного відбору учнів на навчання у п’ятих-дев’ятих класах Хореографічної школи педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Зміни до ПОЛОЖЕННЯ про Хореографічну школу педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

loading
×