warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Вступні випробування

Рейтинговий список вступників, рекомендованих до зарахування до 5 класу Хореографічної школи та Відділу базової загальної середньої освіти КМАТ імені Сержа Лифаря

Батькам учнів, рекомендованих до зарахування у Хореографічну школу, необхідно прийти до КМАТ імені Сержа Лифаря та написати заяву в зазначені нижче строки.

Батькам учнів, рекомендованих до зарахування у Хореографічну школу та Відділ базової загальної середньої освіти, необхідно отримати у КМАТ імені Сержа Лифаря довідки для відрахування з вашого навчального закладу і отримання особової справи та принести особові справи у зазначені нижче строки.

СТРОКИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ:

30.06 (вівторок) до 19:00

1-3.07 з 11:00 до 16:00

Кабінет 117

Учні, документи яких не будуть надані у зазначені строки, вважатимуться такими, що не зараховані до Хореографічної школи КМАТ імені Сержа Лифаря.

Питання  можна надсилати на електронну адресу:
hs@lifar.com.ua

Умови конкурсу творчих та фізичних здібностей для конкурсного відбору учнів на навчання у п’ятих-дев’ятих класах Хореографічної школи педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Таблиця співвідношення росту та ваги учнів Хореографічної школи педагогічної практики

Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Показники даної таблиці використовуються для відбору учнів на навчання за програмами спеціалізованої хореографічної освіти відповідно до їх генетично обумовлених фізичних параметрів.

Зміни до ПОЛОЖЕННЯ про Хореографічну школу педагогічної практики Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

loading
×