warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Керівництво

 

Коломієць Вячеслав Анатолійович 

Директор КМАТ імені Сержа Лифаря.  Заслужений працівник культури. Викладач — методист.

Народився у 1970 р. в місті Старокостянтинів Хмельницької області в родині службовців. Закінчив у 1988 році Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв. У 1993 р. закінчив Київський державний інститут культури. У 1993-1995 рр. навчався в аспірантурі (Дослідження про хореографічну, мистецьку українську культуру західної діаспори).

З 1994 року працював у Національній комісії з питань повернення в Україну культурних цінностей при Кабінеті міністрів України на посаді начальника відділу наукового пошуку, вивчення та обліку втрачених пам’яток (прийняв присягу та має 6-й ранг державного службовця).

Під час роботи в Національній комісії приймав активну участь у поверненні в Україну творчого доробку славетних митців української діаспори, серед них видатні хореографи Сергій Лифар та Василь Авраменко, був одним з ініціаторів Державної програми «Повернуті імена», створював базу даних переміщених культурних цінностей за межами України.

З 2003 року працював на посаді завідуючого інформаційним центром КMAT імені Сержа Лифаря.

В 2005-2019 рр. працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи КМАТ імені Сержа Лифаря, де проявив себе як високо-професійний, ініціативний фахівець.  
З листопада 2019 року є директором Коледжу хореографічного мистецтва „Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» (його було обрано шляхом прямого таємного голосування колективу з результатом 94,5% від тих, хто взяв участь у голосуванні), працює на цій посаді по сьогодення.

Активно займається популяризацією хореографічного мистецтва. Один з організаторів, член організаційного комітету, голова лічильної комісії та координатор дій журі VII Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря (2011р.).

Був нагороджений грамотами Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), подякою управління культури та туризму Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2016 році відзначений державною нагородою — почесним званням «Заслужений працівник культури України».

Дроздов Олексій Анатолійович

Заступник директора  з навчально-виховної роботи КМАТ імені Сержа Лифаря. Викладач — методист.

Народився у 1975 р. в місті Києві в родині робітників. Закінчив у 1998 році Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (спеціальність «всесвітня історія», спеціалізація «історія і право»). У 2000-2003 рр. навчався в аспірантурі Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України (Дослідження про євроінтеграційну політику Франції).

В 1998 році працював у Київському кооперативному технікумі, викладав митне право України.

В 1998-1999 рр. працював вчителем історії Спеціалізованої школи №20 м. Києва.

В 1999-2002 рр. – викладач правових дисциплін Економіко-правового ліцею Деснянського району м. Києва.

В 2003-2019 рр. працював на посаді завідуючого навчальної частини КMAT імені Сержа Лифаря.

В 2014 році брав участь у роботі робочої групи Комітету ВР України з питань науки і освіти з підготовки до другого читання проекту Закону України «Про вищу освіту», відстоював збереження мистецької освіти у системі вищої освіти України та можливості продовження роботи коледжів на рівні вищої освіти. В 2016-2017 роках брав участь у робочих групах з розробки Закону України «Про освіту», безпосередньо займався відображенням в законопроекті питань мистецької освіти. З 2017 року член Ради з культурно-мистецької освіти при Міністерстві культури України.

В 2015 році був обраний прямим таємним голосуванням колективу до складу Вченої ради КМАТ імені Сержа Лифаря.

З грудня 2019 року по сьогодення працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Коледжу хореографічного мистецтва „Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря”.

Був нагороджений подякою Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У 2019 році рішенням Загальних зборів трудового колективу його кандидатуру висунуто на відзначений державною нагородою — почесним званням «Заслужений працівник культури України».

Савастру Наталія Іванівна

Заступник директора  з  науково — методичної роботи КМАТ імені Сержа Лифаря. Відмінник освіти України. Викладач — методист.

Народилася у 1965 р. в Києві в сім’ї службовців. Закінчила у 1985 р. з відзнакою Київське педагогічне училище № 2, де навчалася на музично-педагогічному відділенні, а у 1990 р. – музично-педагогічний факультет Київського державного педагогічного університету ім. О.М. Горького.

У 1985-1990 роках працювала на посаді вчителя музики у ЗОШ № 220, пізніше – ЗОШ № 260 м. Києва.

З 1990 до 2000 року обіймала посаду завідуючої творчої групи музичного виховання, фольклору та етнографії Національного центру естетичного  виховання  дітей, учнівської  та  студентської  молоді Міністерства освіти України.

З 2001 р. працювала у КМАТ імені Сержа Лифаря на посаді методиста, потім завідувача навчально-методичним кабінетом, з 2015 р. й дотепер – заступника директора з науково-методичної роботи.

У 1991 р. нагороджена почесним значком «Відмінник народної освіти УРСР». У 2003 р. за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм відзначена подякою від Київського міського голови.

loading
×