warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Керівництво

Лягущенко Андрій Геннадійович

Директор КМАТ імені Сержа Лифаря. Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Викладач — методист.

Народився 20 травня 1960 р. в місті Київ. Закінчив факультет театрального мистецтва Київського державного інституту театрального мистецтва імені І.К.Карпенка-Карого (1982 р.). Навчався в аспірантурі КДІТМ імені І.К.Карпенка-Карого, у 1992  р.  захистив  дисертацію  на  здобуття наукового ступеню кандидата мистецтвознавства. Працював начальником творчо-організаційного відділу Спілки театральних діячів України, викладачем, старшим викладачем, доцентом та професором  КДІТМ ім.І.К.Карпенка-Карого (зараз Київський національний університет театру кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого).

У 2001 р. разом з Ю.О.Станішевським ініціював створення Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» і по сьогоднішній день є її директором. Автор наукової монографії, статей та розвідок з питань театрального та хореографічного мистецтва, редактор низки збірок наукових праць. Викладає історію театру, сценографії та виконавського мистецтва в КМАТ імені Сержа Лифаря та КНУТКіТ імені І.К.Карпенка-Карого, є співавтором балетних лібрето.

Активно займається популяризацією хореографічного мистецтва. Один з організаторів Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря, фестивалів «Серж Лифар де ля данс» та «Діти і зірки світового балету на сцені Національної опери України». Започаткував просвітній лекторій «Світ танцю» на сценах навчального театрально-філармонічного центру «Натхнення» КМАТ імені Сержа Лифаря та Чернігівського обласного філармонічного центру фестивалів та концертних програм.

Член Національної спілки театральних діячів та Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Був нагороджений Подякою та Почесною грамотою Київського міського Голови, грамотами Міністерства культури України, Головного управління культури м.Києва, Управління культури та туризму Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2010 році відзначений державною нагородою — почесним званням «Заслужений діяч мистецтв України».

Коломієць Вячеслав Анатолійович 

Заступник директора  з навчально — виховної роботи КМАТ імені Сержа Лифаря.  Заслужений працівник культури. Викладач — методист.

Народився у 1970 р. в місті Старокостянтинів Хмельницької області в родині службовців. Закінчив у 1988 році Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв. У 1993 р. закінчив Київський державний інститут культури. У 1993-1995 рр. навчався в аспірантурі (Дослідження про хореографічну, мистецьку українську культуру західної діаспори).

З 1994 року працював у Національній комісії з питань повернення в Україну культурних цінностей при Кабінеті міністрів України на посаді начальника відділу наукового пошуку, вивчення та обліку втрачених пам’яток (прийняв присягу та має 6-й ранг державного службовця).

Під час роботи в Національній комісії приймав активну участь у поверненні в Україну творчого доробку славетних митців української діаспори, серед них видатні хореографи Сергій Лифар та Василь Авраменко, був одним з ініціаторів Державної програми «Повернуті імена», створював базу даних переміщених культурних цінностей за межами України.

З 2003 року працював на посаді завідуючого інформаційним центром КMAT імені Сержа Лифаря.

З 2005 року по сьогодення працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Коледжу хореографічного мистецтва „Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря”, де проявив себе як високо-професійний, ініціативний фахівець. Бере активну участь у громадському, освітянському житті України.

Активно займається популяризацією хореографічного мистецтва. Один з організаторів, член організаційного комітету, голова лічильної комісії та координатор дій журі VII Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря (2011р.).

Був нагороджений грамотами Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), подякою управління культури та туризму Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2016 році відзначений державною нагородою — почесним званням «Заслужений працівник культури України».

Солдатенко Владислав Іванович

Заступник директора  з виробничої роботи КМАТ імені Сержа Лифаря. Заслужений артист України. Викладач — методист.

Народився 1949 року у місті Львів.

Закінчив Київське державне хореографічне училище 1967. У 1990 р. закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.К.Карпенка-Карого.

З 1967 року розпочав свою творчу кар’єру як артист балету – стажувався в Ленінградському академічному хореографічному училищі ім.А.Ваганової. Працював на сценах: Одеського державного академічного театру опери та балету, Київського театру опери та балету ім Т.Г.Шевченка, Київського театру класичного балету.

З 1985 року працює в системі мистецької освіти викладачем класичної хореографії. З 2003 року працює на посаді викладача класичного та дуетно-класичного танцю в КМАТ імені Сержа Лифаря. В 2010 році одержав педагогічне звання викладач-методист.

З 2003 року поєднує викладацьку діяльність з виконанням обов’язків завідувача театрально-філармонічним центром КМАТ імені Сержа Лифаря.

У 2011 році обійняв посаду заступника директора з виробничої роботи-завідувача театрально-філармонічним центром.

За час творчої карьєри виконував ряд сольних партій:

Паріс з балету «Ромео і Джульєта», Данс з балету «Жизель», Цуніга з балету «Кармен сюїта», Принца Єгеря з балету «Білосніжка і семеро гномів».

Забезпечує високу результативність та якість своєї праці. був нагороджений Подякою Київського міського голови, грамотами Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), подякою управління культури та туризму Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2017 році відзначений державною нагородою — почесним званням «Заслужений артист України».

Савастру Наталія Іванівна

Заступник директора  з  науково — методичної роботи КМАТ імені Сержа Лифаря. Відмінник освіти України. Викладач — методист.

Народилася у 1965 р. в Києві в сім’ї службовців. Закінчила у 1985 р. з відзнакою Київське педагогічне училище № 2, де навчалася на музично-педагогічному відділенні, а у 1990 р. – музично-педагогічний факультет Київського державного педагогічного університету ім. О.М. Горького.

У 1985-1990 роках працювала на посаді вчителя музики у ЗОШ № 220, пізніше – ЗОШ № 260 м. Києва.

З 1990 до 2000 року обіймала посаду завідуючої творчої групи музичного виховання, фольклору та етнографії Національного центру естетичного  виховання  дітей, учнівської  та  студентської  молоді Міністерства освіти України.

З 2001 р. працювала у КМАТ імені Сержа Лифаря на посаді методиста, потім завідувача навчально-методичним кабінетом, з 2015 р. й дотепер – заступника директора з науково-методичної роботи.

У 1991 р. нагороджена почесним значком «Відмінник народної освіти УРСР». У 2003 р. за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм відзначена подякою від Київського міського голови.

loading
×