warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Сьогодні Ви обираєте шлях у  майбутнє, прагнете опанувати омріяну професію. Як керівник відомого закладу вищої мистецької освіти нашої держави, хочу щоб ви продовжили навчання в Україні та здобули одну з найбільш яскравих та визнаних професій у сучасному світі хореографічного мистецтва — професію артиста балету та балетмейстера. Ми маємо всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих фахівців, які потім успішно реалізовують набуті знання в оперно-балетних і музичних театрах, танцювальних колективах й хореографічних навчальних закладах Києва, України та за кордоном. Викладачі нашого закладу допоможуть вам оволодіти  фундаментальними знаннями та набути практичних навичок універсальних артистів балету та танцювальних колективів, готових до виконання різноманітних творчих завдань вже на професійній сцені. Студенти мають можливість вивчити широке коло навчальних дисциплін, завдяки чому з’являються чудові шанси добитися кар’єрного успіху не лише в Україні, але й закордоном. Активні творчі зв’язки КМАТ імені Сержа Лифаря дозволяють студентам стати учасниками всеукраїнських та міжнародних мистецьких проектів, конкурсів та фестивалів, майстер-класів та ін. Сценічна практика проходить на сценах провідних театрів, зокрема Національної опери України та Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва.

До ваших послуг – он-лайн доступ до сучасних освітніх ресурсів, прекрасні хореографічні зали, бібліотека з читальним залом із відповідною навчальною, методичною і фаховою літературою та відеотекою із записами шедеврів національного і світового балету, виступами професіональних танцювальних колективів, власний навчальний театр «Натхнення».

Вступаючи до КМАТ імені Сержа Лифаря, ви обираєте яскраві та творчо насичені студентські роки сьогодні й успішну професіональну кар’єру в майбутньому!

Завідувач кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін, голова Вченої ради, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор А.Г.Лягущенко

 ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

стати студентом Академії танцю імені Сержа Лифаря – одного з провідних хореографічних закладів вищої освіти України:

loading
×