warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Сьогодні ви обираєте шлях у  майбутнє, прагнете опанувати омріяну професію. Як голова Вченої ради відомого закладу вищої мистецької освіти нашої держави, хочу щоб ви продовжили навчання в Україні та здобули одну з найбільш яскравих та визнаних професій у сучасному світі хореографічного мистецтва — професію артиста балету та балетмейстера. Ми маємо всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих фахівців, які потім успішно реалізовують набуті знання в оперно-балетних і музичних театрах, танцювальних колективах й хореографічних навчальних закладах Києва, України та за кордоном. Наші педагоги допоможуть вам оволодіти  фундаментальними теоретичними знаннями та набути практичних навичок універсальних артистів балету й танцювальних колективів, готових до виконання різноманітних творчих завдань вже на професійній сцені. Наші здобувачі освіти мають можливість опанувати широке коло освітніх компонентів, завдяки чому з’являються чудові шанси добитися кар’єрного успіху не лише в Україні, але й закордоном. Активні творчі зв’язки КМАТ імені Сержа Лифаря дозволяють здобувачам освіти стати учасниками всеукраїнських та міжнародних мистецьких проєктів, конкурсів та фестивалів, майстер-класів та інше. Сценічна практика проходить на сценах провідних театрів, зокрема Національної опери України та Київської опери, а також у провідних колективах народного танцю.

До ваших послуг – онлайн доступ до сучасних освітніх ресурсів, прекрасні хореографічні зали, бібліотека з читальним залом із відповідною навчальною, методичною і фаховою літературою та відеотекою із записами шедеврів національного і світового балету, виступами професіональних танцювальних колективів, власний навчальний театр «Натхнення» із професійною сценою.

Вступаючи до КМАТ імені Сержа Лифаря, ви обираєте яскраві та творчо насичені студентські роки сьогодні й успішну професіональну кар’єру в майбутньому!

 

Завідувач кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін, голова Вченої ради, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор А.Г.Лягущенко

 ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

стати студентом Академії танцю імені Сержа Лифаря – одного з провідних хореографічних закладів вищої освіти України:

loading
×