warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Курси підвищення кваліфікації

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
26.04.2024 року
10.00 — 16.00

Науково-практичний семінар
на тему «Гіпнотична влада ритму»
(підвищення кваліфікації, 6 год/0,2 кредити ЄКТС)

Освітня програма

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Програма проведення семінару

ЗРАЗОК СЕРТИФІКАТУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
28.04.2023 р.
10.00-16.00.

Навчально-методичний семінар
на тему «Точки дотику класичного та народно-сценічного танцю у формуванні виконавської культури»
(підвищення кваліфікації, 6 год/0,2 кредити ЄКТС)

 


Освітня програма

ЗРАЗОК СЕРТИФІКАТУ

СПИСОК СЕРТИФІКАТІВ,

виданих учасникам Курсів підвищення кваліфікації

на тему «Точки дотику класичного та народно-сценічного танцю у формуванні виконавської культури»

28.04.2023

***

25.10.2021 — 28.10.2021

«Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв»

Після проведення у квітні цього року Курсів підвищення кваліфікації «Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв»        на базі нашої Академії до Оргкомітету заходу надійшла велика кількість запитів від наших колег із проханнями ще раз провести курси на згадану вище тематику для тих, хто не мав змоги потрапити до нас минулого разу.

Тому, у зручний для багатьох викладачів час – на осінніх шкільних канікулах, ми знову проводимо Курси підвищення кваліфікації «Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв».

Навчальна програма курсів буде цікавою як педагогічним та  науково-педагогічним працівникам закладів вищої і фахової передвищої освіти, так і нашим колегам із хореографічних шкіл, шкіл мистецтв та танцювальних колективів. Під час проведення курсів ми висвітлимо особливості освітнього процесу із різними віковими категоріями – від учнів хореографічної школи до випускного курсу коледжу. Програмою передбачено теоретичні та практичні лекції й декілька цікавих «родзинок» —  спільна робота балетмейстера і композитора із створення танцювальної композиції на сцені і анонсована минулого разу творча робота зі спадщини видатного митця П.П. Вірського. Назвемо лише деякі теми курсів: «Організаційно-творчі аспекти історичного розвитку виконавського мистецтва України», «Спільна робота педагога і концертмейстера. Методи роботи з музичним матеріалом для народно — сценічного танцю», «Тілесні практики та їх оздоровчі аспекти в процесі підготовки танцівника», Формування професійних компетентностей в середніх класах хореографічної школи» та ін.

Курси будуть проходити 25-28 жовтня 2021 року в онлайн-режимі на платформі Zoom. Учасники отримають сертифікат на 60 год/ 2 кредити ЄКТС

Вартість КПК – 500 грн.

Реєстрація на курси  — з 20.09 до 20.10.2021 (останній день прийому заявок і платежів).

Для додаткових запитань звертайтесь на електронну адресу: kpk@lifar.com.ua.К

 

 

ЗРАЗОК СЕРТИФІКАТУ ТА ДОДАТКУ

 

СПИСОК СЕРТИФІКАТІВ,

виданих учасникам Курсів підвищення кваліфікації

ПІДГОТОВКА ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ТАНЦІВНИКА:

СИНТЕЗ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВ

 (60 годин/2 кредити ЄКТС, дистанційна форма)

25-28 жовтня 2021 р.,

м. Київ

 

 

Програма проведення

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

 

Освітня програма підвищення кваліфікації
для педагогічних та науково-педагогічних працівників

***

12.04.2021 — 15.04.2021

«Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв»

Після успішного проведення у жовтні минулого року Курсів підвищення кваліфікації на базі нашої Академії, професорсько-викладацький склад нашого закладу провів значну роботу над удосконаленням змісту навчальної програми Курсів та збагаченням її внутрішнього наповнення. І зараз ми презентуємо наш новий захід – Курси підвищення кваліфікації за темою: «Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв», які плануємо провести у період  12-15 квітня 2021 р. в режимі онлайн на платформі Zoom.    

Навчальна програма курсів розрахована на 60 год/ 2 кредити ЄКТС і буде цікавою як педагогічним та  науково-педагогічним працівникам закладів вищої і фахової передвищої освіти, так і нашим колегам із хореографічних шкіл, шкіл мистецтв та танцювальних колективів. Під час проведення курсів ми покажемо, як наші досвідчені педагоги працюють із різними віковими категоріями – від учнів хореографічної школи до випускного курсу коледжу. Крім того, передбачені різноманітні лекції та одна цікава «родзинка» —  творча робота із створення танцювальної композиції на сцені за участі аудиторії із залу.  Назвемо лише деякі теми курсів: «Організаційно-творчі аспекти історичного розвитку виконавського мистецтва України», «Підготовка корпусу танцівника до віртуозної техніки», «Спільна робота педагога і концертмейстера на уроці народного танцю», «Етапи підготовки опорно-рухової системи майбутнього танцівника», «Тілесні практики та їх оздоровчі аспекти в процесі підготовки танцівника», «Взаємозв’язок музики та руху в сучасному танці», «Танцювальна композиція «Червона калина» як приклад сюжетного танцю із творчої спадщини П.П. Вірського» та інші.

Висвітлювати теми навчальної програми Курсів будуть наші чудові лектори, серед яких: Лягущенко Андрій Геннадійович, голова Вченої ради, завідувач кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін КМАТ імені Сержа Лифаря, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Клявін Дмитро Робертович, заслужений артист України, голова Художньої ради, доцент кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін КМАТ імені Сержа Лифаря, лауреат Державної премії імені А.Ф. Шекери, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Нестеров Олександр Миколайович – директор Фахового коледжу КМАТ імені Сержа Лифаря, заслужений артист України, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Досенко Євген Іванович, заслужений діяч мистецтв України, композитор, викладач, спеціаліст вищої категорії та інші наші шановні викладачі й концертмейстери.

Контактні особи:

– з питань реєстрації на Курси, надходження оплати – Дроботько Надія Олегівна (093-2533244), методист відділу з науково-методичної роботи, спеціаліст І категорії КМАТ імені Сержа Лифаря;

— із загальних питань – Савастру Наталія Іванівна (068-5995207), заступник директора з науково-методичної роботи, доцент кафедри теоретичних дисциплін, викладач-методист КМАТ імені Сержа Лифаря, відмінник освіти України.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

Курсів підвищення кваліфікації

ПІДГОТОВКА ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ТАНЦІВНИКА:

СИНТЕЗ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВ

***

Реквізити для оплати:
Коледж хореографічного мистецтва «КМАТ імені Сержа Лифаря»
Р/р UA098201720314211006201078170, банк ДКСУ в м. Києві.
Код ЄДРПОУ 30382088
Призначення платежу : ПІБ, Курси підвищення кваліфікації

***

Для додаткових запитань звертайтесь на електронну адресу: kpk@lifar.com.ua

***

Курси підвищення кваліфікації

ПІДГОТОВКА ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ТАНЦІВНИКА:

СИНТЕЗ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВ

 (60 годин/2 кредити ЄКТС, дистанційна (заочна) форма)

Навчальний план

***

Освітня програма підвищення кваліфікації

для педагогічних та науково-педагогічних працівників

***

01.10.2020 — 07.10.2020

«Специфіка роботи викладачів теоретичних та фахових дисциплін в умовах карантинних обмежень. Проблеми та нові можливості навчального процесу у розрізі дистанційної та змішаної формнавчання»

loading
×