warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Курси підвищення кваліфікації

***

12.04.2021 — 15.04.2021

«Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв»

Після успішного проведення у жовтні минулого року Курсів підвищення кваліфікації на базі нашої Академії, професорсько-викладацький склад нашого закладу провів значну роботу над удосконаленням змісту навчальної програми Курсів та збагаченням її внутрішнього наповнення. І зараз ми презентуємо наш новий захід – Курси підвищення кваліфікації за темою: «Підготовка професіонального танцівника: синтез музичного та хореографічного мистецтв», які плануємо провести у період  12-15 квітня 2021 р. в режимі онлайн на платформі Zoom.    

Навчальна програма курсів розрахована на 60 год/ 2 кредити ЄКТС і буде цікавою як педагогічним та  науково-педагогічним працівникам закладів вищої і фахової передвищої освіти, так і нашим колегам із хореографічних шкіл, шкіл мистецтв та танцювальних колективів. Під час проведення курсів ми покажемо, як наші досвідчені педагоги працюють із різними віковими категоріями – від учнів хореографічної школи до випускного курсу коледжу. Крім того, передбачені різноманітні лекції та одна цікава «родзинка» —  творча робота із створення танцювальної композиції на сцені за участі аудиторії із залу.  Назвемо лише деякі теми курсів: «Організаційно-творчі аспекти історичного розвитку виконавського мистецтва України», «Підготовка корпусу танцівника до віртуозної техніки», «Спільна робота педагога і концертмейстера на уроці народного танцю», «Етапи підготовки опорно-рухової системи майбутнього танцівника», «Тілесні практики та їх оздоровчі аспекти в процесі підготовки танцівника», «Взаємозв’язок музики та руху в сучасному танці», «Танцювальна композиція «Червона калина» як приклад сюжетного танцю із творчої спадщини П.П. Вірського» та інші.

Висвітлювати теми навчальної програми Курсів будуть наші чудові лектори, серед яких: Лягущенко Андрій Геннадійович, голова Вченої ради, завідувач кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін КМАТ імені Сержа Лифаря, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Клявін Дмитро Робертович, заслужений артист України, голова Художньої ради, доцент кафедри хореографічних та мистецьких дисциплін КМАТ імені Сержа Лифаря, лауреат Державної премії імені А.Ф. Шекери, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Нестеров Олександр Миколайович – директор Фахового коледжу КМАТ імені Сержа Лифаря, заслужений артист України, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Досенко Євген Іванович, заслужений діяч мистецтв України, композитор, викладач, спеціаліст вищої категорії та інші наші шановні викладачі й концертмейстери.

Контактні особи:

– з питань реєстрації на Курси, надходження оплати – Дроботько Надія Олегівна (093-2533244), методист відділу з науково-методичної роботи, спеціаліст І категорії КМАТ імені Сержа Лифаря;

— із загальних питань – Савастру Наталія Іванівна (068-5995207), заступник директора з науково-методичної роботи, доцент кафедри теоретичних дисциплін, викладач-методист КМАТ імені Сержа Лифаря, відмінник освіти України.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

Курсів підвищення кваліфікації

ПІДГОТОВКА ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ТАНЦІВНИКА:

СИНТЕЗ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВ

***

Реквізити для оплати:
Коледж хореографічного мистецтва «КМАТ імені Сержа Лифаря»
Р/р UA098201720314211006201078170, банк ДКСУ в м. Києві.
Код ЄДРПОУ 30382088
Призначення платежу : ПІБ, Курси підвищення кваліфікації

***

!!!РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!!!

Для додаткових запитань звертайтесь на електронну адресу: kpk@lifar.com.ua

***

Курси підвищення кваліфікації

ПІДГОТОВКА ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ТАНЦІВНИКА:

СИНТЕЗ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВ

 (60 годин/2 кредити ЄКТС, дистанційна (заочна) форма)

Навчальний план

***

Освітня програма підвищення кваліфікації

для педагогічних та науково-педагогічних працівників

***

01.10.2020 — 07.10.2020

«Специфіка роботи викладачів теоретичних та фахових дисциплін в умовах карантинних обмежень. Проблеми та нові можливості навчального процесу у розрізі дистанційної та змішаної формнавчання»

loading
×