warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

Коледж хореографічного мистецтва

«Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

НАКАЗ № 33-ст

про зарахування на навчання  від 09 серпня 2021 року

НАКАЗ № 32-ст

про зарахування на навчання  від 02 серпня 2021 року

НАКАЗ № 31-ст

про зарахування на навчання  від 26 липня 2021 року

НАКАЗ № 30-ст

про зарахування на навчання  від 26 липня 2021 року

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 27.07.2021 № 18/21

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 26.07.2021 № 17/21

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 26.07.2021 № 16/21

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ БАКАЛАВРА НА БАЗІ РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ) ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ НА 18:00 26.07.2021 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 26.07.2021 р., протокол №17/21

РЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ  ТА СЕРЕДНЬОГО БАЛУ ДОКУМЕНТУ ПРО ОСВІТУ

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

НА 18:00 ВІД 17.07.2021 р. протокол №14/21

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА НА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ І-II ТУРІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА 14:00 17.07.2021 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 17.07.2021 р. протокол №13/21

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 17.07.2021 № 13/21

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ НА ПРОГРАМИ БАЗОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА НА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ І-II ТУРІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА 16:00 15.07.2021 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 15.07.2021 р. протокол №12/21

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 15.07.2021 № 12/21

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ НА ПРОГРАМИ БАЗОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА НА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ І ТУРУ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА 19:00 14.07.2021 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 14.07.2021 р. протокол №11/21

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 13.07.2021 № 11/21

ВИТЯГ ЗПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 13.07.2021 № 10/21

ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ (ТВОРЧОГО КОНКУРСУ) НА ОСВІТНЬЮ ПРОГРАМУ БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ НА БАЗІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ТА СЕРЕДНЬОГО БАЛУ ДОКУМЕНТУ ПРО ОСВІТУ НА 18:00 13.07.2021 р.
ЗАТВЕРДЖЕНА РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 13.07.2021 р., протокол №9/21

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засідання Приймальної комісії від 13.07.2021 № 9/21

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ВІД 27.08.2020

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 22/20

засідання Приймальної комісії від 25.08.2020 року

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ БАКАЛАВРА НА БАЗІ РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ НА 21:00 25.08.2020 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 25.08.2020 р., протокол №22

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 21/20

засідання Приймальної комісії від 25.08.2020 року

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ТА ВСТУПНИХ ІСПИТІВ НА 19:00 25.08.2020 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 25.08.2020 р. протокол №21/20

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №19/20

засідання Приймальної комісії від 22.08.2020 року

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ НА ОСВІТНЬЮ ПРОГРАМУ БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ НА БАЗІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ТА СЕРЕДНЬОГО БАЛУ ДОКУМЕНТУ ПРО ОСВІТУ НА 18:00 12.08.2020 р.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 12.08.2020 р., протокол №15/20

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №15/20

засідання Приймальної комісії від 12.08.2020 року

НАКАЗ № 23-ст

про зарахування на навчання  від 29 липня 2020 року

НАКАЗ № 22-ст

про зарахування на навчання  від 29 липня 2020 року

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №13/20

засідання Приймальної комісії від 29.07.2020 року

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №12/20

засідання Приймальної комісії від 18.07.2020 року

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА МІСЦЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА НА ЛІЦЕНЗІЙНІ МІСЦЯ НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФІЗИЧНИХ/ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ)
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ТА ВСТУПНИХ ІСПИТІВ НА 15:00 18.07.2020 р.
ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 18.07.2020 р. протокол №12/20

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №11/20

засідання Приймальної комісії від 16.07.2020 року

ПРОТОКОЛ №10/20

засідання Приймальної комісії від 15.07.2020 року

loading
×