warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Повернутись 

08 квітня 2017 р.

Національна опера України

ГАЛА-КОНЦЕРТ

Присвячений 15-ти річчю навчання і творчості учнів та студентів Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря у програмі фрагменти з балетів:

«Зимова казка», «Лускунчик», «Коппелія»,«Сезони життя», «Лісова пісня», «Пер Гюнт», «Чи почуєш ти мене…», «Балетний всесвіт Сергія Прокоф’єва», «Український диптих»

Навчальна вистава у мистецькому освітньому закладі, подібно до самого театрального мистецтва,  – явище унікальне та ще більш швидкоплинне. Адже з випуском студентів їх творча робота, у більшості випадків, зникає з репертуару, залишаючись тільки у спогадах глядачів, фотографіях та кадрах відеозйомки. Але в нас, як і в професіональному театрі, є балети, що живуть багато років. Поступово змінюючи склад учасників, вони дозволяють майбутнім артистам пройти всі щаблі творчого росту. Нові виконавці по-іншому розкривають образи і тому кожна така вистава є неповторною. Зараз ми хочемо розказати творчу історію КМАТ імені Сержа Лифаря через призму різних хореографічних постановок і концертних програм у виконанні учнів та студентів.

Повернутись 
loading
×