warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

GROUP ZOHAR DANCE COMPANY і KEREN STUDIO DANCE IZRAEL

Міжнародна діяльність  КМАТ імені Сержа Лифаря спрямована на знайомство громадян зарубіжних країн з культурою та хореографічним мистецтвом України. Географія наших зарубіжних творчих зав’язків включає Польщу, Німеччину, Литву, США, Норвегію, Чехію та інші країни.

В квітні 2017 року ми потоваришували з Art Or International Festival Center та його директором пані Орою Ашкіназі, яка привезла в нашу Академію з Ізраїлю учениць двох хореографічних шкіл GROUP ZOHAR DANCE COMPANY і  KEREN STUDIO DANCE IZRAEL.

Протягом двох днів в рамках цього проекту наші гості мали можливість стати учасницями майстер-класів з класичного та сучасного танцю, які для них провели викладачі  Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря Наталія Хоменко, Надія Ятченко, Вікторія Толстова і Ольга Кебас.

Фіналом цього творчого проекту став спільний концерт студентів КМАТ імені Сержа Лифаря  і учениць GROUP ZOHAR DANCE COMPANY та  KEREN STUDIO DANCE IZRAEL.

На концерті були присутні директор Департаменту культури КМДА Діана Попова та представник з питань культури Посольства Ізраїлю в Україні Світлана Тяпіна.

Пропонуємо вашій увазі фото з концерту.

Фото 3. Директор Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», заслужений діяч мистецтв України Андрій Лягущенко вручає директорові Art Or International Festival Center Орі Ашкіназі та представнику з питань культури Посольства Ізраїлю в Україні Світлані Тяпіній ювілейні буклети Академії та подарунки.

loading
×